Apie Forever Living Products kompaniją

Forever Living Products

Forever Living Products

Mes, atstovaujame Forever Living Products kompaniją, kaip nepriklausomi distributoriai. Oficiali kompanijos svetainė: www.foreverliving.lt

 

Oficiali kompanijos būstinė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje:

Forever Living Products Baltics

Pylimo gatvė 30, Vilnius 01135

Tel. Nr. (8-5) 261 0070

 

Forever Living Products – tarptautinė bendrovė, įsteigta 1978 m. gegužės 13 d., kurios pagrindinė būstinė yra Fynikse, Arizonos valstijoje.

Forever Living Products gamina ir platina produktus sveikatai ir grožiui, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra viena vertingiausių gamtos dovanų – alavijas (Aloe Vera). Bendovė  valdo didžiausias pasaulyje alavijų plantacijas Dominikos Respublikoje.  Bendrovės gamyklos Dalase ir Fynikse tiekia produkciją į visas pasaulio dalis.

Šiandien Forever Living Products dirba daugiau kaip 150-je šalių. Pardavimai artėja prie 3 milijardų dolerių per metus. Lietuva ir kitos Europos šalys bendrovės gaminiais aprūpinamos iš logistikos centro Forever Direct, kuris įsikūręs Roterdamo uosto zonoje Olandijoje.

 

Kompanija turi aukščiausios klasės sertifikatus, kurie garantuoja produktų kokybę: 

 • Tarptautinė alavijų mokslo taryba

  Tarptautinė alavijų mokslo taryba

  Tarptautinės alavijų mokslo tarybos sertifikatas – Ši taryba tai nepriklausoma, ne pelno siekianti organizacija, finansuojama iš alavijo produktų gamintojų narystės mokesčio šioje taryboje. Ši organizacija tiria alavijo produktų grynumą ir veiksmingumą. Forever Living Products kompanija paprašė šios organizacijos ištestuoti savo produktus, pirmiausia buvo ištestuoti: Aloe vera gelis, Aloe vera sultys ir Alavijo ir uogų nektaras. Ir 1986 metais buvo paskelbti rezultatai, kad šie produktai ne tik atitiko Tarptautinės alavijų mokslo tarybos reikalavimus, bet juos ir viršijo. Nuo tada kompanijai buvo suteiktas šis sertifikatas, kuriuo dabar pažymėta daugelis Forever Living produktų.

 

 • PETA cruelty free

  PETA cruelty free

  PETA Cruelty Free (People for the Ethical Treatment of Animals – žmonės už etišką elgesį su gyvūnais) sertifikatas, kuris rodo, kad nebuvo atlikti jokie bandymai su gyvūnais

 

 

 

 

 • Islamic Seal of Approval

  Islamic Seal of Approval

  Islamic Seal of Approval – Islamo patvirtinimo ženklas, jis buvo suteiktas, kadangi ištestavus tam tikrą skaičių produktų, atsakinga organizacija patvirtino, kad produktai atitinka jų aukštus reikalavimus ir standartus, švaros ir grynumo visuose gamybos ir pakavimo procesuose.

 

 

 

 • košerinis sertifikatas

  košerinis sertifikatas

  Kosher (košerinis ženklas) – Kadangi Forever Living produktai atitinka labai aukštus grynumo ir kokybės standartus, žydų bendruomenė suteikė šiems produktams tarptautiniu mastu pripažintą košerinį žymėjimą. Norint gauti šį žymėjimą ,turi būti ištirttas produktams naudojamų augalų auginimo sąlygos, produkto ingredientai, formulė ir gamybos procesas. Tai geriausių pasaulyje produktų žymėjimas!

 

 • Halal

  Halal

  Halal (tinkamas islamo religijai) – Forever Living produktai buvo sertifikuoti Islamo maisto ir Amerikos mitybos tarybos (IFANCA), kad produktai galėtų būti ženklinami „Halal“ simbolius. Pagal Halal (išvertus „halal“ iš arabų kalbos tai reiškia „teisėtas“ arba „leidžiamas“) taisykles – kad produktai atitiktų Halal reikalavimus, turi būti įrodyta, kad prodktų sudėtyje nėra alkoholio ar gyvūninės kilmės ingredientų. Todėl Forever Living produktai yra sertifikuoti, kaip tinkami vartoti musulmonams.

 

Vaizdo įrašai pademonstruojantys poduktų gamybos procesus: