Forever Arctic Sea ®

Forever Arctic Sea – žuvų taukai, kalmarų aliejus ir alyvuogių aliejus

Forever Arctic Sea ®

Forever Arctic Sea ®

Maisto produktai, kuriuos pasirenkate valgyti, gali daryti tiesioginę įtaką jūsų sveikatai, ypač širdies ir kraujotakos sveikatai. Šiuo metu žmonės aktyviai domisi sveikatos gerinimu, įskaitant taisyklingą mitybą ir pratimus širdies sveikatai palaikyti. Raktas į sėkmę yra gauti pakankamai maistinių medžiagų tinkamu santykiu, ypač gauti pakankamai tinkamų riebalų. Forever Living Products kompanijos sudarytas rinkinys Vital 5 gali padėti jums pasiekti šių tikslų su produktais, kurie padės jūsų kūnui funkcionuoti optimaliai. Pagrindinis Vital 5 komponentas yra Forever Arctic Sea ®, kuris organizmą aprūpina gyvybiškai svarbiais riebalais, reikalingais optimaliai sveikatai.

Dauguma žmonių mano, kad visi riebalai yra blogi, tačiau yra riebalai, kurie yra būtini mūsų organizmui, įskaitant Omega – 3 riebalus. Deja mažai žmonių gauna pakankamai šių svarbių riebalų su maistu. Yra 3 pagrindiniai Omega – 3 riebalai: ALA (alfa linoleno rūgštis),  EPA (eikozapentaeno rūgštis), ir DHA (dokozaheksaeno rūgštis). DHA rūgštis užtikrina, kad ląstelės smegenyse, akyse, širdyje ir nervų sistemoje gaminsis ir atliks savo funkcijas tinkamai visuose gyvenimo etapuose. EPA rūgštis atlieka pagrindinį vaidmenį imuninėje sistemoje ir stabdo junginių gamybą, kurie gali sukelti uždegimą organizme. ALA rūgštis tai tarsi organizmo statybinis blokas, kuris organizmo naudojamas pagaminti EPA ir DHA riebalų rūgštis. Jei jūs gaunate pakankamai ALA rūgšties, organizmas turėtų ją konvertuoti į EPA ir DHA rūgštis.

Deja dėl didelio kiekio trans-riebalų ir omega-6 riebalų mūsų mityboje, organizmas negali konvertuoti pakankamai ALA rūgšties į EPA ir DHA riebalų rūgštis, kad būtų gaunama nauda sveikatai. Sveika mityba turėtų turėtų būti sudaryta iš nuo 2:1 iki 4:1 omega-6 ir omega-3 santykio. Bet tipiškoje mityboje gali būti nuo 11 iki 30 kartų daugiau omega-6 riebalų, nei omega-3 riebalų. Tai sukuria disbalansą ir sutrikdo organizmo gebėjimą pasigaminti EPA ir DHA riebalų rūgštis.

Tai reiškia, kad turėtume gauti daugiau EPA ir DHA riebalų rūgščių iš savo mitybos arba maisto papildų. Kadangi EPA ir DHA rūgštys randamos šaltų vandenų žuvyje, sveikatos specialistai pataria pradėti vartoti daugiau tokios žuvies, kaip lašiša ir tunas arba atitinkamai vartoti žuvų taukus. Mokslinės organizacijos, kaip Amerikos širdies asociacija, Mitybos ir Diabeto akademija rekomenduoja 500 mg EPA/DHA riebalų rūgščių per dieną sveikam suaugusiam žmogui. Nauja ir patobulinta Forever Arctic Sea formulė turi pakankamai šių riebalų rūgščių (400 mg subalansuotų EPA ir DHA riebalų rūgščių vienoje kapsulėje ir 1200 mg per dieną).

Naujas ir patobulintas Forever Arctic Sea® dabar suteikia daugiau subalansuotų omega-3 riebalų, 33% daugiau DHA riebalų rūgščių ir 200mg EPA, kas leido pasiekti 1:1 santykį tarp DHA:EPA riebalų rūgščių. Šios riebalų rūgštys išgaunamos iš žuvų ir kalmarų.

Bet Forever Living Products kompanijos pradėti moksliniai tyrimai nebuvo sustabdyti, Forever Arctic Sea® formulė buvo papildyta oleino rūgštimi iš alyvuogių aliejaus. Buvo ištirta, kad oleino rūgštis gali padėti pagerinti širdies ir kraujagyslių sveikatą ir yra esminė Viduržemio jūros mitybos, kuri asocijuojasi su gera širdies ir kraujotakos sveikata, maistinė medžiaga. Senoje oleino rūgštis buvo laikoma būtina daugelyje mitybos ir gydymo priemonių. Jos natūralūs šaltiniai kaip alyvuogės ir įvairūs riešutai buvo pagindinė mitybos dalis ir buvo dažnai naudojami odos  ir kitų ligų gydymui

Įtraukite Forever Arctic Sea® į savo kasdieninę mitybą, kuris pasižymi unikaliu patentuotu mišiniu, kurį sudaro DHA rūgštimi turtingas kalmarų aliejus, itin gryni Omega-3 žuvų taukai ir aukštos kokybės oleino rūgšimi turtingas alyvuogių aliejus  Visa tai mažoje, minkštoje kapsulejė kurią lengva nuryti!

Forever Arctic Sea

Forever Arctic Sea

Produkto kodas: 376 Kaina: 29.45 € Kaip pirkti? Mažina širdies ligų riziką Mažina cholesterolio kiekį kraujyje Saugo kraujagyslių sieneles Reguliuoja arterinį kraujospūdį Lėtina senėjimo procesus, yra naudinga sąna...
  • Share post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *