Forever fiber

Forever Fiber – maistinių skaidulų kompleksas

Forever fiber

Forever fiber

Turbūt daugelis esate girdėję apie skaidulų naudą iki šiol, bet turbūt nesusimąstėte, kad skaidulos gali būti pritaikytos ir jums. Taip pat jums turbūt “sveikos skaidulos” asocijuojasi su slyvomis ir vidurių užkietėjimu. Iš tikrųjų skaidulos yra reikalingos kiekvienam ir taip gali būti jūsų slaptas ginklas padedantis išlaikyti tinkamą ir reguliarų maistinių medžiagų pasisavinimą.

Jeigu pažiūrėsime į kai kuriuos makroelementus kaip į tam tikrus veikėjus žaidime, baltymai be abejo vaidintų didvyrius, o riebalai – piktadarius. Angliavandeniai – kaip pagalbiniai aktoriai, ir skaidulos, kadangi jos neturi maistinių medžiagų kaip ankstesnieji, tai jos bus aktorių bendrininkas, pagalbininkas, kuris žaidime bus įmestas kaip keistas, neįdomus, nereikšmingas ir dažnai nesuprastas veikėjas. Tačiau vadinti skaidulas nereikšmingomis ir neįdomiomis būtų labai neteisinga.

Skaidulos palaiko 2 labai svarbias virškinimo sistemos funkcijas:

  1. Jos padeda pasisavinti maistines medžiagas
  2. Jos sujungia maistą ir toksinus žarnyne ir padeda jiems keliauti toliau.

Vis tai nėra paprasta užduotis. Ištemptas mūsų žarnynas yra maždaug 9 metrų ilgio, tačiau jis sutalpintas į maždaug 45 cm ilgio plotą. Be skaidulų mūsų organizmas turėtų problemų palaikant efektyvų maisto judėjimą per mūsų virškinimo sistemą. Įsivaizduokite kad skaidulos tai didelis lipnus kamuolys, kuris ritasi per visas jūsų plonas ir storas žarnas ir surenkantis maisto ir toksinų perteklių, o tada pašalinantis tas medžiagas kaip atliekas.

Skaidulos taip pat suteikia pilnumo jausmą, todėl jūs valgote mažiau. Vartojant skaidų papildą nuo pusės valandos iki valandos prieš valgį, tai gali padėti jums jaustis pilniems ir taip padėti sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį valgio metu. Skaidulų vartojimas tarp valgių, gali sumažinti nepageidaujamą potraukį maistui. Tai reiškia, kad skaidulos yra puiki tikslingos dietos ir sportinių pratimų pagalbinė priemonė, kuri padės numesti numesti svorio arba išlaikyti sveiką kūno svorį. Galiausiai, buvo parodyta, kad pakankamas maistinių skaidulų suvartojimas padeda palaikyti gerą širdies ir kraujotakos sistemos sveikatą, palaikant normalų kraujo spaudimą ir cholesterolio kiekį kraujyje. Taigi sugrįžtant į mūsų žaidimą, skaidulos turėtų vaidinti kaip tavo “draugas”!

Tiesą sakant, skaidulos yra esminė mūsų mitybos dalis, todėl dauguma vyriausybių ir sveikatos priežiūros institucijų rekomenduoja suvartoti nuo 25 gramų iki 35 gramų skaidulų kasdien. Rekomenduojamas skaidulų suvartojimo kiekis yra 25 gramai moterims ir 38 gramai vyrams, tačiau mes suvartojam tik maždaug pusė rekomeduojamos normos. Šio trūkumo priežastis ta, kad mes valgome per mažai vaisių, daržovių ir grūdų.

Skaidulos randamos tik augalinės kilmės produktuose. Tokiuose produktuose kaip mėsa, žuvis ar pieno produktai skaidulų nėra. Yra du skirtingi skaidulų tipai – tai tirpios ir netirpios skaidulos. Abi skaidulų rūšys savaip padeda jūsų organizmui, todėl būtina gauti abiejų tipų skaidulų kasdien.

Forever Fiber™ – Forever skaidulos yra galingas keturių unikalių rūšių skaidulų mišinys. Kiekvienam pakelyje rasite 5 gramus skaidulų kurios padės palaikyti gerą sveikatą. Tiesiog sumaišykite Forever Fiber™ skaidulas su vandeniu, aloe vera sultimis ar kitu gėrimu ir išgerkite. Forever Fiber™ maistinės skaidulos greitai ištirpsta ir yra supakuotos į patogius pakelius, kurie leis bet kada papildyti savo mitybą svarbiomis skaidulomis. Taigi nepamirškite Forever Fiber™ įsidėti į savo rankinę ar pietų maišelį!

Forever Fiber

Forever Fiber

Produkto kodas: 464 Kaip pirkti? 5 g maistinių skaidulų Skirtas pagerinti organizmo aprūpinimą skaidulomis Greitai tirpstantis, švelnaus skonio, be kietų dalelių ir gliuteno Kiekviename „Forever Fiber“™ pakelyje yra 5 gramai...

 

 

  • Share post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *