Forever rankų valiklis

Forever rankų valiklis

Forever rankų valiklis

Produkto kodas: 318

Kaina: 3.06 €

Kaip pirkti?

 

Kaina su 15% nuolaida: 2,60 €

Gyvendami aktyviai susiduriame su daugybe bakterijų, kurios dažniausiai tampa nematomais mūsų sveikatos priešais.

„Forever“ rankų valiklis su alavijais ir medumi naikina bakterijas. Valiklio sudėtyje esatys alavijai ir medus minkština, drėkina ir valo odą. Priemonė maloniai kvepia citrina ir levandomis, o nedidelis tik 59 ml buteliukas puikiai tinka nešiotis visur ir visada.

Būkime atviri – jei jūsų šeimos gyvenimo būdas yra aktyvus, bakterijų neišvengsite. Tačiau galite greitai jų atsikratyti. „Forever“ rankų valiklis – daug galios turintis mažas buteliukas.

 

SUDĖTIS: Ethyl Alcohol, Water(Aqua), Aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized* Aloe Vera Gel), Honey, Isopropyl Alcohol, Fragrance Parfum), Glycerin, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Myristate.

 

KIEKIS: 59 ml.

NAUDOJIMAS: sudrėkinkite rankas valikliu. Energingai trinkite rankas, kol jos taps sausos. Jei valiklį naudoja jaunesni nei 6 metų vaikai, juos reikėtų prižiūrėti.

PERSPĖJIMAI: skirta tik išoriniam naudojimui. Nelaikykite arti atviros liepsnos. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Jei valiklio pateko į akis, kruopščiai nuplaukite jas vandeniu. Netepkite ant pažeistos odos. Jei atsiranda nenykstantis bėrimas ar odos suerzinimas, nenaudokite valiklio ir kreipkitės į gydytoją. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Jei produkto nurijote, kreipkitės į medikus.