Lūpų pieštukas nuo saulės

Lūpų pieštukas nuo saulės

Lūpų pieštukas nuo saulės

Produkto kodas: 462

Kaina: 3.87 €

Kaip pirkti?

 

Kaina su 15% nuolaida: 3,29 €

  • SPF 30
  • Apsauga nuo UVA ir UVB spindulių
  • Drėkinantis simondsijų sėklų aliejus ir raminantys alavijai
  • Mėtų gaiva

Saulė, vėjas, šaltis – visa tai gali pakenkti jautriems lūpų audiniams, todėl jos skilinėja, peršti, sudirgsta ir išsausėja. Apsaugoti lūpas nuo žalingo aplinkos poveikio lygiai taip pat svarbu, kaip ir apsaugoti odą, tačiau dažnai visą dėmesį skiriame veido ir kūno odos drėkinimui, o lūpas pamirštame. „Forever Sun Lips“™ – gaivaus mėtų skonio raminantis lūpų balzamas, kuris padeda apsaugoti jautrius lūpų audinius nuo saulės ir vėjo.

Svarbu nepamiršti, kad saulėje nudegti galima ne tik vasaros mėnesiais, bet ir bet kuriuo kitu metų laiku, o žiemą, kai šalta ir sausa, žala gali dar labiau išryškėti. Lūpų balzamas „Forever Sun Lips“™ su apsauginiu filtru SPF 30 padeda išvengti nudegimų saulėje ir apsisaugoti nuo UVA ir UVB spindulių. Jei patepsite lūpas balzamu „Forever Sun Lips“™ prieš eidami į lauką ir tepsite jas visuomet, kai prireikia, tai gali padėti apsisaugoti nuo žalingo saulės poveikio, be to, balzamo sudėtyje yra raminančių augalų ekstraktų, kurie minkština, ramina ir švelnina šiurkščias ir suskeldėjusias lūpas.

Simondsijų sėklų aliejus garsėja savo drėkinamosiomis savybėmis, ir gali padėti suminkštinti lūpų audinius, o alavijai jas natūraliai švelnina ir ramina bei padengia drėkinančiu sluoksniu. Alantoinas padeda nuraminti švelnią odą, o natūralios mėtos balzamui „Forever Sun Lips“™ suteikia gaivos ir mažina odos sudirgimą.

„Forever Sun Lips“™ padeda atkurti apsauginius barjerus, kad lūpos būtų apsaugotos, ir atgaivinti šiurkščias ar suskilinėjusias lūpas. Sudėtyje yra raminančių medžiagų, kurios padeda apsaugoti lūpas nuo jas sausinančio vėjo ir šalto oro, ir nuraminti paraudusius, perštinčius, sudirgusius audinius, todėl tai nepamainoma priemonė kasdienei odos priežiūrai.

Kiekis:
4,25 g.
Naudojimas: tepkite prieš eidami į lauką ar bet kada, kai lūpoms reikia papildomo drėkinimo. Prireikus pasitepkite balzamu pakartotinai.
Sudėtis:

Aktyvūs ingredientai: Paskirtis:
Avobenzone 3% Apsauga nuo saulės
Homosalate 10% Apsauga nuo saulės
Octisalate 5% Apsauga nuo saulės
Octocrylene 2,79% Apsauga nuo saulės
Petrolatum 38% Lūpų apsauga

Kiti ingredientai: Glycine soja (soybean) oil, ozokerite, butyloctyl salicylate, flavor, beeswax, ethylhexyl hydroxystearate, euphorbia cerifera (candelilla) wax, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, copernicia cerifera (carnauba) wax, menthol, menthyl lactate, aloe barbadensis leaf extract, allantoin.
Tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti ant pažeistos ar įtrūkusios odos. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, praplauti vandeniu. Atsiradus bėrimui produkto naudojimą nutraukti ir kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prarijus produkto nedelsiant kreiptis į gydytoją ar Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą. Saugokite produktą nuo aukštos temperatūros ir tiesioginių saulės spindulių.