Skystas muilas su alavijais

Skystas muilas su alavijais

Skystas muilas su alavijais

Produkto kodas: 38

Kaina: 13.07 €

Kaip pirkti?

 

Kaina su 15% nuolaida: 11,11 €

  • Visų tipų odai
  • Švelnus, nedirgina odos, akių
  • Drėkina ir minkština odą
  • Tinka kūdikiams
  • Tinka intymiai higienai

Skystas muilas su alavijais yra malonaus kvapo drėkinamoji priemonė skirta odos priežiūrai. Jis pagamintas iš Aloe Vera ir kitų natūralių, akių neerzinančių ploviklių, gausiai putoja ir lengvai nusiplauna. Skystas muilas su alavijais išvalo ir minkština odą, bei skirtingai nuo daugelio gabalinių muilų, nedirgina odos. Jį galima naudoti kaip šampūną kūdikiams ir vaikams, taip pat turintiems odos problemų.

Taip pat šis muilas padės paaugliams, kuriuos dažnai kamuoja riebi, spoguota, pleiskanojanti oda. Naudojant šį muilą, labai gerai išplaunama oda, todėl mažėja spoguotumas, ne taip greitai užsikemša poros. Taip pat muilas drėkina odą, todėl ji mažiau pleiskanoja.

Forever skystas muilas su alavijais yra biologiškai skylanti, subalansuoto pH, nedirginanti priemonė, pakankamai švelni naudoti kasdien. Šis puikaus kvapo produktas tinka ir suaugusiems, ir vaikams.

 

SUDĖTIS: Aloe Vera želė, vanduo, dinatrio kokoamfodiacetatas, natrio lauretsulfatas,propilenglikolis, PEG-80 sorbitanlauratas, netrio tridecetsulfatas, PEG -150 distearatas, kokamidopropilhidroksisultainas, dinatrio lauroamfodiacetatas, natrio laureto -13 karboksilatas, glikolio stearatas, kokamidas DEA, diazolidinilkarbamidas, metilchloroizotiazolinonas, metilizotiazolinonas, kvapioji medžiaga.

KIEKIS: 473 ml.