Forever Living Products kompanija siūlo galimybę bendradarbiauti ir tapti šios kompanijos distributoriais. Distributoriaus statusas reiškia, kad jūs gaunate galimybę kurti savo tinklą, naudojant šios kompanijos produktus kaip pagrindinį įrankį.

Kompanija pasirinko tinklinės rinkodaros būdą skleisti savo idėjas, vertybes ir produktus po visą pasaulį, kadangi tai maksimaliai sumažina galutinę prekės kainą, išvengiant nereikalingų antkainių, kuriuos pasiima didmenininkai, agentai, konsultantai, prekybininkai, bei sutaupo daug išlaidų išvengiant patalpų nuomos ir reklaminių kampanijų.

Kokie privalumai, dirbant su Forever Living Products kompanija?

 • Geras rinkodaros planas
 • Visus procesus, įskaitant žaliavos auginimą, gamybą, pakavimą, logistiką ir pardavimą kontroliuoja viena kompanija, todėl užtikrinama aukščiausia kokybė ir žemiausia kaina.
 • Verslą galima pradėti iškart, nusipirkus prekių už 50€. Nėra jokio papildomo mokesčio.
 • Kompanija gyvuoja daugiau nei 36 metus pasaulyje ir per tą laiką pradėjo vykdyti veiklą 158 pasaulio šalyse. Jūs, tapęs kompanijos distributoriumi, be jokių papildomų mokesčių gaunate teisę vykdyti veiklą visose šiose pasaulio šalyse.
 • Produktų kaina visame pasaulyje yra ta pati. Nedidelį skirtumą gali sudaryti tik PVM (pridėtinės vertės mokestis).
 • Visi produktai atkeliauja iš tos pačios gamyklos įkurtos JAV, todėl visų pasaulio šalių gyventojus pasieks tokios pačios kokybės produktas.
 • Nėra jokių prievolių ir privalomų pirkimų. Niekada nenukrisite žemiau pasiekto laiptelio, net jei nuspręsite nieko nepirkti ir nieko daugiau neveikti. Net pasiėmę atostogas ir sugrįžę į verslą po metų ar dviejų, jūs turėsite viską, ką užsitarnavote.
 • Ši kompanija suteikia galimybę užsidirbti daugiausiai per tą patį laiko tarpą, palyginus su panašiomis tinklinės rinkodaros kompanijomis.
 • Kompanija yra legali ir moka visus mokesčius Lietuvoje.
 • Kompanija nuolat auga ir plečiasi, atsiranda nauji produktai, o tai užtikrina, kad visada turėsite aukščiausios kokybės produktą kaip pagrindinį darbo įrankį. Tai patvirtina daug sertifikatų iš skirtingų organizacijų, kurios kontroliuoja ne tik galutinį produktą, bet ir jo gamybos procesą.
 • Geras aptarnavimas, greitas prekių pristatymas ir kompanijos būstinė Vilniuje užtikrina, kad jūs ir jūsų klientai visada liktų patenkinti.
 • Kompanija garantuoja aukščiausią produkto kokybę, todėl suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.
 • Gera ir ištobulinta mokymų sistema. Kompanija pasirūpina, kad žmonės norintys dirbti ir tobulėti, visada gautų reikiamų žinių ir patirties.

Forever Living Products kompanijos rinkodaros planas

Forever Living Products rinkodaros planas

Forever Living Products rinkodaros planas

 1. Naujas distributorius – juo tampate kai prisiregistruojate Forever Living sistemoje ir sau nusiperkate produktų už 50€ arba daugiau. Šis statusas jums suteikia 15% nuolaidą visiems produktams ir galimybę pradėti dalyvauti kompanijos siūlomoje tinklinės rinkodaros sistemoje. Nuo naujų distributorių pirkimų jūs gausite 15% jų išleistų pinigų. Instrukcijas, kaip tapti kompanijos distributoriumi ir tuo pačiu įgyti 15% nuolaidą prekėms, rasite puslapyje: Kaip įsigyti produktus su 15% nuolaida.
 2. Assistant Supervisor – juo tampate, kai per du iš eilės einančius kalendorinius mėnesius įsigyjate produktų už 2 kreditus (CC). Esant norui juos galima įsigyti iš kart su maždaug 30% nuolaida perkant vieną 2 kreditų vertės rinkinį arba du mažesnius – 1 kredito vertės rinkinius. Šis laiptelis jums suteikia 30% nuolaidą visiems produktams, visam laikui, nepriklausomai pirksite vėliau ar ne. Nuo jūsų asmeninių pirkimų grįžta dar 5%. O pakvietę naują distributorių nuo jo pirkimų gausite 15% + 5% = 20% jo išleistų pinigų.
 3. Supervisor – juo tampate, kai per du iš eilės einančius kalendorinius mėnesius su savo grupe surenkate 25 CC. Tada nuo asmeninių ir jūsų distributorių pirkimų, jums sugrįžta ne 5%, o 8%. Pakvietę naują distributorių, nuo jo pirkimų gausite 15% + 8% = 23% jo išleistų pinigų. Taip pat gaunate galimybę gauti papildomą bonusą – 3% nuo visos jūsų grupės pirkimų*
 4. Assistant Manager – juo tampate, kai per du iš eilės einančius kalendorinius mėnesius su savo grupe surenkate 75 CC. Tada nuo asmeninių ir jūsų distributorių pirkimų, jums sugrįžta ne 8%, o 13%. Pakvietę naują distributorių, nuo jo pirkimų gausite 15% + 13% = 28% jo išleistų pinigų. Taip pat gaunate galimybę gauti papildomą bonusą, nuo 5% iki 8% nuo visos jūsų grupės pirkimų*
 5. Manager – juo tampate, kai per du iš eilės einančius kalendorinius mėnesius su savo grupe surenkate 120 CC. Tada nuo asmeninių ir jūsų distributorių pirkimų, jums sugrįžta ne 13%, o 18%. Pakvietę naują distributorių, nuo jo pirkimų gausite 15% + 18% = 33% jo išleistų pinigų. Taip pat gaunate galimybę gauti papildomą bonusą, nuo 5% iki 13% nuo visos jūsų grupės pirkimų*

*Grupės bonusai suteikiami darant 4 CC aktyvumą kiekvieną mėnesį. Tai reiškia kad jei nauji distributoriai ir jūs pats nusipirksite produktų kurių vertė sieks 4 CC, jūs, tą mėnesį galėsite gauti grupės bonusą.

 

Kilus klausimams ar neaiškumams, visada maloniai prašome kreiptis kairėje pusėje, viršuje nurodytais kontaktais arba susisiekti el. paštu, užpildžius formą, kurią rasite šiame puslapyje: El. pašto forma.