Forever Living Products kompanija siūlo galimybę bendradarbiauti ir tapti šios kompanijos distributoriais. Distributoriaus statusas reiškia, kad jūs gaunate galimybę kurti savo tinklą, naudojant šios kompanijos produktus kaip pagrindinį įrankį.

Kompanija pasirinko tinklinės rinkodaros būdą skleisti savo idėjas, vertybes ir produktus po visą pasaulį, kadangi tai maksimaliai sumažina galutinę prekės kainą, išvengiant nereikalingų antkainių, kuriuos pasiima didmenininkai, agentai, konsultantai, prekybininkai, bei sutaupo daug išlaidų išvengiant patalpų nuomos ir reklaminių kampanijų.

Kokie privalumai, dirbant su Forever Living Products kompanija?

 • Geras rinkodaros planas
 • Visus procesus, įskaitant žaliavos auginimą, gamybą, pakavimą, logistiką ir pardavimą kontroliuoja viena kompanija, todėl užtikrinama aukščiausia kokybė ir žemiausia kaina.
 • Verslą galima pradėti iškart, nusipirkus prekių už 2cc. Nėra jokio papildomo mokesčio.
 • Kompanija gyvuoja daugiau nei 45 metus pasaulyje ir per tą laiką pradėjo vykdyti veiklą 170 pasaulio šalių. Jūs, tapęs kompanijos distributoriumi, be jokių papildomų mokesčių gaunate teisę vykdyti veiklą visose šiose pasaulio šalyse.
 • Produktų kaina visame pasaulyje yra ta pati. Nedidelį skirtumą gali sudaryti tik PVM (pridėtinės vertės mokestis).
 • Visi produktai atkeliauja iš tos pačios gamyklos įkurtos JAV, todėl visų pasaulio šalių gyventojus pasieks tokios pačios kokybės produktas.
 • Nėra jokių prievolių ir privalomų pirkimų. Niekada nenukrisite žemiau pasiekto laiptelio, net jei nuspręsite nieko nepirkti ir nieko daugiau neveikti. Net pasiėmę atostogas ir sugrįžę į verslą po metų ar dviejų, jūs turėsite viską, ką užsitarnavote.
 • Ši kompanija suteikia galimybę užsidirbti daugiausiai per tą patį laiko tarpą, palyginus su panašiomis tinklinės rinkodaros kompanijomis.
 • Kompanija yra legali ir moka visus mokesčius Lietuvoje.
 • Kompanija nuolat auga ir plečiasi, atsiranda nauji produktai, o tai užtikrina, kad visada turėsite aukščiausios kokybės produktą kaip pagrindinį darbo įrankį. Tai patvirtina daug sertifikatų iš skirtingų organizacijų, kurios kontroliuoja ne tik galutinį produktą, bet ir jo gamybos procesą.
 • Geras aptarnavimas, greitas prekių pristatymas ir kompanijos būstinė Vilniuje užtikrina, kad jūs ir jūsų klientai visada liktų patenkinti.
 • Kompanija garantuoja aukščiausią produkto kokybę, todėl suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.
 • Gera ir ištobulinta mokymų sistema. Kompanija pasirūpina, kad žmonės norintys dirbti ir tobulėti, visada gautų reikiamų žinių ir patirties.

Forever Living Products kompanijos rinkodaros planas

 

 1. VIP klientas – asmuo, kurio sutartis įregistruota FLP duomenų bazėje ir kuriam yra taikomas VIP kliento kaina su 5% nuolaida Šis statusas jums suteikia 5% nuolaidą visiems produktams. Jis / ji negali pardavinėti FLP produktų, sponsoriauti kitus VIP klientus, gauti kokias nors išmokas iš FLP. Instrukcijas, kaip tapti kompanijos VIP klientu (distributoriumi) ir tuo pačiu įgyti 5% nuolaidą prekėms, rasite puslapyje: Kaip įsigyti produktus su 5% nuolaida.
 2. Assistant Supervisor -lygis pasiekiamas sukaupus 2 asmeninius kreditus (CC) bet kurioje vienoje šalyje per 1 ar 2 iš eilės einančiaus šiandien. Jis gauna:• 30 proc.nuolaidą asmeniniams pirkimams,•25% pelno nuo asmeniškai sponsoriauto VIP kliento ir jo žemutinės eilės pirkimų. Esant norui juos galima įsigyti iš kart perkant vieną 2 (CC) kreditų vertės rinkinį. Tapęs Forever verslo savininku“ (FVS) vadovo padėjėjas lygyje, jis / ji gauna teisę pardavinėti FLP prekės ir sponsoriauti kitus FVS. Aktyvus Assistant Supervisor taip pat gauna: 5% Asmeninių bonusų nuo savo asmeninių pirkimų ir 5% nuo asmeniškai sponsoriauto VIP kliento pirkimų.
 3. Supervisor – juo tampate, kai per du iš eilės einančius kalendorinius mėnesius su savo grupe surenkate 25 CC. Šis laiptelis jums suteikia 38% nuolaidą visiems produktams, 25% pelno nuo asmeniškai sponsoriauto VIP kliento ir jo žemutinės eilės pirkimų, 8 proc. nuo asmeniškai sponsoriauto VIP kliento ir jo žemutinės eilės pirkimų,  3 proc. nuo asmeniškai sponsoriauto Asistentas Supervisor ir jo žemutinės eilės pirkimų.
 4. Assistant Manager – juo tampate, kai per du iš eilės einančius kalendorinius mėnesius su savo grupe surenkate 75 CC. Šis laiptelis jums suteikia 43% nuolaidą visiems produktams. 25% pelno nuo asmeniškai sponsoriauto VIP kliento ir jo žemutinės eilės pirkimų.• 13 proc. nuo asmeniškai sponsoriauto VIP kliento ir jo žemutinės eilės pirkimų,• 5 proc. nuo asmeniškai sponsoriauto Supervisor ir jo žemutinės eilės pirkimų,• 8 proc. nuo asmeniškai sponsoriauto Assistant Supervisor ir jo žemutinės eilės pirkimų.
 5. Manager – juo tampate, kai per du iš eilės einančius kalendorinius mėnesius su savo grupe surenkate 120 CC. Šis laiptelis jums suteikia 48% nuolaidą visiems produktams. 25% pelno nuo asmeniškai sponsoriauto VIP kliento ir jo žemutinės eilės pirkimų.• 18 proc. nuo asmeniškai sponsoriauto VIP kliento ir jo žemutinės eilės pirkimų,• 5 proc. nuo asmeniškai sponsoriauto Assistant Supervisor ir jo žemutinės eilės pirkimų,• 10 proc. nuo asmeniškai sponsoriauto Supervisor ir jo žemutinės eilės pirkimų,• 13 proc. nuo asmeniškai sponsoriauto Assistant Manager ir jo žemutinės eilės pirkimų.

*Grupės bonusai (procentai nuo pirkimų) suteikiami darant 4 CC aktyvumą kiekvieną mėnesį. Tai reiškia kad jei nauji distributoriai ir jūs pats nusipirksite produktų kurių vertė sieks 4 CC, jūs, tą mėnesį galėsite gauti grupės bonusą.

 

Kilus klausimams ar neaiškumams, visada maloniai prašome kreiptis kairėje pusėje, viršuje nurodytais kontaktais arba susisiekti el. paštu, užpildžius formą, kurią rasite šiame puslapyje: El. pašto forma.