maisto papildai inkstams

Maisto papildai, galintys padėti inkstams

Inkstai – pupų formos organai, esantys ties nugaros viduriu, šiek tiek po krūtinės ląsta. Inkstai valo kraują (kartu ir organizmą), pašalina iš organizmo vandens perteklių ir vandenyje tirpius toksinus. Inkstai palaiko elektrolitų balansą kūne. Nesveikas, nesubalansuotas maistas, per mažai vandens, vaistų vartojimas, diabetas, aukštas kraujo spaudimas, padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje gali padidinti inkstų ligų riziką.

Maisto papildai, kurie gali būti naudingi inkstų sveikata:

Forever Lycium Plus

Kinų žolelės – Saldymedis (Licorice) ir Ožerškis (Lycium) – antioksidantų, vitaminų ir mineralų šaltinis. Daugybę amžių šios vaistažolės naudotos inkstų tonizavimui, kepenų stiprinimui, plaučių drėkinimui ir regėjimo gerinimui.

forever living lycium plus

Forever bičių žiedadulkės

Maistinėmis medžiagomis itin gausus maisto papildas, dažnai apibūdinamas, kaip pilnavertis maistas iš gamtos. Bičių žiedadulkėse yra pilnas sprektras – net 22 amino rūgštys, sveikus inkstus padedantis palaikyti vitamino B kompleksas ir kiti vitaminas, fermentai, mineralai ir bioflavonoidai.

forever living biciu ziedadulkes

Forever bičių pikis

Bičių pikis nuo seno žinomas kaip efektyviausias natūralus antiobiotikas, padedantis organizmui kovoti su bakterijomis, virusais. Bičių pikis pasižymi natūraliomis su uždegimu kovojančiomis savybėmis, kurios gali padėti sumažinti infekciją inkstuose.

forever living biciu pikis propolis

Alavijų nektaras su uogomis

Antioksidantų, vitamino C  šaltinis, kuris stiprina imuninę sistemą, valo kepenis, inkstus, mažina urologinių infekcijų tikimybę, padeda tvarkyti žarnyno veiklą, detoksikuoja organizmą.

forever living alaviju ir uogu nektaras

Pomesteen

Vitaminų ir antioksidantų šaltinis nusilpusiam organizmui.

Forever living pomesteen nektaras

Kiti patarimai, galintys padėti pagerinti inkstų sveikatą:

  • išgerkite pakankamai vandens;
  • mažinkite sūraus ir konservuoto bei greito maisto suvartojimą;
  • mažinkite arba visiškai atsisakykite alkoholio;
  • neužlaikykite šlapimo;
  • stenkitės subalansuoti savo dietą, valgykite kuo sveikesnį maistą.

 

  • Share post