Maisto papildų pasirinkimas. Kaip išsirinkti tai, ko iš tikrųjų reikia?

Ne visi maisto papildai vienodai svarbūs kiekvienam iš mūsų. Kai kurie vartojami tik tam tikroje, specifinėje situacijoje, tuo tarpu kiti gali būti vartojami kasdien. Kad poveikis sveikatai būtų optimalus, siūlome trijų žingsnių programą, padėsiančią pasirinkti geriausiai jums tinkančius produktus. Žmonės dažnai teigia, kad „sveikai maitinantis maisto papildų nereikia“. Girdime ir šį posakį: „Pakankamai sportuojantiems sporto salė nereikalinga“. Ir vis dėlto šiais laikais žmonės mielai lankosi sporto salėse. Tą patį galima pasakyti ir apie maisto papildus – šių laikų produktą. Laikų, kai žmonės apsisprendžia papildomai vartoti tam tikras koncentruotos formos maistines medžiagas. Jei turite priežasčių manyti, kad ir jums reikėtų vartoti maisto papildus, šis lankstinukas jums padės iš Forever Living Products asortimento išsirinkti pačius tinkamiausius produktus.

PIRMAS ŽINGSNIS – ORGANIZMO PUSIAUSVYROS ATSTATYMAS

Dėl tokių veiksnių, kaip netinkami mitybos įpročiai, dirbtiniai maisto priedai ar stresas, daug žmonių skundžiasi sutrikusia virškinamojo trakto veikla. Gėrimo pavidalu vartojamas alavijų gelis turi ne tik ilgalaikį valomąjį poveikį, tokiu būdu pagerindamas maistinių medžiagų absorbciją, bet ir atstato pusiausvyrą virškinamajame trakte. Tam tikra prasme alavijai taip pat yra maisto produktas, nes juose yra 200 įvairių medžiagų, be to, šie augalai – turtingas vitaminų, mineralų ir aminorūgščių šaltinis. Visų pirma, gerdami alavijų sultis, žmonės pastebi, kad tampa energingesni. Kol kas tiksliai nežinoma, kodėl alavijai taip veikia žmogaus organizmą, tačiau moksliškai įrodyta tai, kad alavijai užtikrina geresnę maistinių medžiagų absorbciją. Vitaminų E ir C tyrimų duomenys rodo, kad vartojant juos kartu su alavijų sultimis, organizmas šių vitaminų absorbuoja tris kartus daugiau nei paprastai.

ANTRAS ŽINGSNIS – ORGANIZMO MAISTINIŲ MEDŽIAGŲ ATSARGŲ PAPILDYMAS

Siekiant maksimaliai aprūpinti organizmą bazinėmis maistinėmis medžiagomis, siūlome išbandyti 4 organizmui svarbiausius maisto papildus. Keturių išskirtinių maisto papildų kompleksas, ypač kartu su alavijų sultimis, taps puikiu geros savijautos pagrindu. Šių keturių maisto papildų kompleksas teigiamai veikia visas pagrindines organizmo funkcijas (širdies, kraujotakos, virškinamojo trakto ir smegenų).

Forever Active Probiotic

Atkūrę pusiausvyrą virškinamajame trakte, norite, kad ji išliktų. Tik nepradėkite iš karto galvoti apie bakterijas, kaip apie ligų sukėlėjus – kai kurios iš jų labai svarbios mūsų organizmui. Forever Active Probiotic sudėtyje yra unikalus 6 rūšių gerųjų bakterijų derinys, kuris padeda organizmui išlikti sveikam. Prarijus kapsulę bakterijos patenka į žarnyną, kur papildo gerųjų bakterijų atsargas. Tokiu būdu išsaugoma žarnyno floros pusiausvyra, o tai teigiamai veikia ir virškinamąjį traktą, ir natūralią organizmo apsauginę funkciją. Išsamiau apie probiotikų (gerųjų bakterijų) naudą sveikatai galite pasiskaityti šiame straipsyje.

Forever Daily

Forever Daily su alavijų oligosacharidų kompleksu (AOS) – pažangiausias būdas aprūpinti organizmą maistinėmis medžiagomis. Šio naujo, patentuoto produkto sudėtyje yra 55 puikiai tarpusavyje derančių medžiagų kompleksas, įskaitant ir kasdien rekomenduojamą suvartoti svarbiausių vitaminų ir mineralų kiekį. Forever Daily – tai daug daugiau nei įprastas multivitaminų kompleksas. Jis sukurtas taip, kad kasdien aprūpintų jūsų organizmą būtent tomis medžiagomis, kurių jums reikia, kad būtumėte sveiki ir kupini energijos – diena po dienos.

Forever Arctic Sea

Niekas netirta taip išsamiai, kaip teigiamas omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių poveikis cholesterolio kiekiui kraujyje, smegenų veiklai, akių ir sąnarių būklei ir sveikai odai. Forever Arctic Sea sudėtyje yra mišinio iš aliejaus, kuriame gausu dokozaheksaeno riebalų rūgšties (DHR), kalmarų riebalų, ypač grynų omega-3 žuvų taukų ir aukštos kokybės alyvuogių aliejaus. Be to, šio papildo sudėtyje gausu vitamino E, kuris apsaugo organizmą nuo žalingo oksidantų poveikio. Vartodami šį unikalų kompleksą aprūpinsite organizmą puikiai subalansuotu DHR ir eikozapentaeno riebalų rūgšties (EPR) kiekiu, todėl būsite sveiki ir puikiai jausitės.

ARGI+

ARGI+ sudėtyje yra L-arginino – vienos svarbiausių ir naudingiausių kraujotaką stimuliuojančių aminorūgščių. L-argininas gamina azoto monoksidą – molekulę, kuri atpalaiduoja ir atveria kraujagysles, tokiu būdu gerindama kraujo apytaką, nes kraujas laisvai patenka į svarbiausius organus. Vienas pirmųjų šios srities tyrinėtojų, kuriam už šį tyrimą 1998 m. skirta medicinos Nobelio premija, tapo vienu labiausiai ARGI+ besižavinčių vartotojų. Kažin, ar tai sutapimas!

forever argi+

TREČIAS ŽINGSNIS – INDIVIDUALIŲ SPRENDIMŲ IEŠKOJIMAS

Pirmieji penki anksčiau minėti maisto papildai – alavijų sultys, Forever Daily, Forever Active Probiotic, ARGI+ ir Forever Arctic Sea – gerina sveikatos būklę apskritai. Trečias žingsnis skirtas pasvarstyti, gal jums reikia kokių nors specialių produktų. Galbūt dėl savo gyvenimo būdo valgote per mažai daržovių? Gal papildomos pagalbos reikia jūsų kraujagyslėms ir širdžiai? O gal jums stinga energijos? Tai specifiniai poreikiai, kuriems reikia specialių maisto papildų, ir tuo gali pasirūpinti Forever. Pridedame sąrašą, kad galėtumėte sužinoti, ką dar, be pirmame ir antrame žingsnyje minėtų produktų, Forever gali pasiūlyti asmeniškai jums. Forever pasirūpins visais jūsų poreikiais, nuo galvos iki pirštų galiukų.

Maisto papildai, gerinantys smegenų veiką, atmintį:

Maisto papildai, siprinantys imunitetą ir kvėpavimo takus:

Maisto papildai, padedantys reguliuoti svorį:

Maisto papildai, naudingi širdies ir kraujagyslių sveikatai:

Maisto papildai, gerinantys skrandžio ir žarnyno veiklą:

Maisto papildai, naudingi burnos ertmės sveikatai:

Maisto papildai kaulams:

Maisto papildai sąnariams:

Maisto papildai kovai su senėjimu, ilgaamžiškumui:

Maisto papildai gerai savijautai:

Maisto papildai akims:

Maisto papildai papildai vaisingumui:

Maisto papildai, patiriantiems stresą:

Maisto papildai bendrai organizmo pusiaursvyrai atgauti:

Maisto papildai energijai ir aktyvumui:

Parengta pagal https://alavijoproduktai.lt.

  • Share post