Pristatymas

Produktus pristatysime jums patogiu būdu. Pristatymo būdą pasirinkti galėsite vykdant užsakymą.

Pristatymo terminas po apmokėjimo, nuo 3 iki 7 darbo dienų. Dažniausiai pristatome per 4 darbo dienas.

Pavyzdžiui: užsakymus apmokėtus iki antradienio 09:00 valandos ryto greičiausiai gausite dar tą pačią savaitę. Užsakymus apmokėtus vėliau, greičiausiai gausite kitą savaitę. Taip yra dėl to, kad pavyzdžiui jei apmokėsite savo užsakymą pirmadienį 10:00 val, mes produktus užsakę iš centrinio sandėlio tą pačią dieną, juos gausime tik trečiadienį. Jeigu gausime trečiadienį iki 13:00 val, galėsime išsiųsti produktus jums tą pačią dieną ir jūs gausite juos ketvirtadienį, o gavę vėliau, išsiųsti galėsime tik sekančią dieną, todėl greičiausiai produktus gausite penktadienį.

Užsisakydami prekes nepamirškite pasirinkti tinkamo pristatymo būdo ir nurodyti visą reikalingą pristatymo informaciją. to nepadarius, pasiliekame teisę pristatymo informaciją pakoreguoti savo nuožiūra. Iškilus klausimams kreipkitės tel.: 8698973292 arba el. paštu: dgemas@gmail.com

15% nuolaida

Norėdami įsigyti produktus su 15% nuolaida jums tereikia prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ir įgyvendinti vienintelę sąlygą – įsigyti produktų ne mažiau nei už 50 €.

Viskas ką reikia padaryti tai internetu užpildyti paprastą sutartį. Sutartį užpildyti galite paspaudę ant šios nuorodos: Distributoriaus sutartis internetu 

Pildant sutartį jums reikės įvesti sponsoriaus ID, vardą ir pavardę, be šių duomenų užsiregistruoti negalėsite, todėl pateikiame duomenis kuriuos reikia įvesti į nurodytus laukelius:

Sponsoriaus ID: 370000019089
Sponsoriaus vardas: GEMAS
Sponsoriaus pavardė: DURNEIKA

Taip kaip pavaizduota žemiau esančiame paveikslėlyje:

Užpildę sutartį, per 1 darbo dieną el. paštu gausite prisijungimo duomenis į aloe.lt internetinę parduotuvę. Norėdami užsisakyti produktus, turite eiti į aloe.lt parduotuvę ir prisijungti su gautais duomenimis. Prisijungę iš kart galėsite rinktis ir užsisakyti produktus, kuriuos jums pristatys per 1 – 2 darbo dienas. O padarius užsakymą iki 12:00 valandos, produktus gusite jau sekančią dieną. Aloe.lt parduotuvėje produktų kainos bus nurodytos iš karto su nuolaida.

Kiti registracijos foreverliving.lt sistemoje privalumai:

 • Galimybė įsigyti produktus su 35% nuolaida. Jeigu per 2 iš eilės einamus mėnesius nusipirksite produktų už 2 kreditus (CC) įgysite teisę pirkti produktus su 35% nuolaida!
 • Tapsite Forever Living Products kompanijos partneriu ir galėsite pradėti savo verslą bet kurioje pasaulio šalyje! Plačiau apie karjeros galimybes skaitykite žemiau šiame puslapyje, skiltyje „Karjera“.
 • Galėsite įsigyti Forever Living produktus būdami bet kurioje pasaulio šalyje!
 • Nėra jokių reikalavimų, paslėptų įsipareigojimų ar privalomų pirkimų, pirksite tik tiek kiek norėsite.
 • Džiaugsitės sveikesniu ir kokybiškesniu gyvenimu!

Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu: info@alavijoproduktai.lt arba tel.: 896873292

Karjera

Forever Living Products kompanija siūlo galimybę bendradarbiauti ir tapti šios kompanijos distributoriais. Distributoriaus statusas reiškia, kad jūs gaunate galimybę kurti savo tinklą, naudojant šios kompanijos produktus kaip pagrindinį įrankį.

Kompanija pasirinko tinklinės rinkodaros būdą skleisti savo idėjas, vertybes ir produktus po visą pasaulį, kadangi tai maksimaliai sumažina galutinę prekės kainą, išvengiant nereikalingų antkainių, kuriuos pasiima didmenininkai, agentai, konsultantai, prekybininkai, bei sutaupo daug išlaidų išvengiant patalpų nuomos ir reklaminių kampanijų.

Kokie privalumai, dirbant su Forever Living Products kompanija?

 • Geras rinkodaros planas
 • Visus procesus, įskaitant žaliavos auginimą, gamybą, pakavimą, logistiką ir pardavimą kontroliuoja viena kompanija, todėl užtikrinama aukščiausia kokybė ir žemiausia kaina.
 • Nėra jokio papildomo mokesčio.
 • Kompanija gyvuoja daugiau nei 40 metų pasaulyje ir per tą laiką pradėjo vykdyti veiklą 170 pasaulio šalių. Jūs, tapęs kompanijos distributoriumi, be jokių papildomų mokesčių gaunate teisę vykdyti veiklą visose šiose pasaulio šalyse.
 • Produktų kaina visame pasaulyje yra ta pati. Nedidelį skirtumą gali sudaryti tik PVM (pridėtinės vertės mokestis).
 • Visi produktai atkeliauja iš tos pačios gamyklos įkurtos JAV, todėl visų pasaulio šalių gyventojus pasieks tokios pačios kokybės produktas.
 • Nėra jokių prievolių ir privalomų pirkimų. Niekada nenukrisite žemiau pasiekto laiptelio, net jei nuspręsite nieko nepirkti ir nieko daugiau neveikti. Net pasiėmę atostogas ir sugrįžę į verslą po metų ar dviejų, jūs turėsite viską, ką užsitarnavote.
 • Ši kompanija suteikia galimybę užsidirbti daugiausiai per tą patį laiko tarpą, palyginus su panašiomis tinklinės rinkodaros kompanijomis.
 • Kompanija yra legali ir moka visus mokesčius Lietuvoje.
 • Kompanija nuolat auga ir plečiasi, atsiranda nauji produktai, o tai užtikrina, kad visada turėsite aukščiausios kokybės produktą kaip pagrindinį darbo įrankį. Tai patvirtina daug sertifikatų iš skirtingų organizacijų, kurios kontroliuoja ne tik galutinį produktą, bet ir jo gamybos procesą.
 • Geras aptarnavimas, greitas prekių pristatymas ir kompanijos būstinė Vilniuje užtikrina, kad jūs ir jūsų klientai visada liktų patenkinti.
 • Kompanija garantuoja aukščiausią produkto kokybę, todėl suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.
 • Gera ir ištobulinta mokymų sistema. Kompanija pasirūpina, kad žmonės norintys dirbti ir tobulėti, visada gautų reikiamų žinių ir patirties.

Forever Living Products kompanijos rinkodaros planas

 

 1. VIP klientas – juo tampate kai prisiregistruojate Forever Living sistemoje ir sau nusiperkate produktų už 50€ arba daugiau. Šis statusas jums suteikia 15% nuolaidą visiems produktams. Instrukcijas, kaip tapti kompanijos VIP klientu (distributoriumi) ir tuo pačiu įgyti 15% nuolaidą prekėms, rasite puslapyje: Kaip įsigyti produktus su 15% nuolaida.
 2. Assistant Supervisor – juo tampate, kai per du iš eilės einančius kalendorinius mėnesius įsigyjate produktų už 2 kreditus (CC). Esant norui juos galima įsigyti iš kart su maždaug 30% nuolaida perkant vieną 2 kreditų vertės rinkinį arba du mažesnius – 1 kredito vertės rinkinius. Šis laiptelis jums suteikia 35% nuolaidą visiems produktams ir galimybę pradėti dalyvauti kompanijos siūlomoje tinklinės rinkodaros sistemoje. Pakvietę naują distributorių nuo jo pirkimų gausite 20% nuo jo išleistų pinigų.
 3. Supervisor – juo tampate, kai per du iš eilės einančius kalendorinius mėnesius su savo grupe surenkate 25 CC. Šis laiptelis jums suteikia 38% nuolaidą visiems produktams. Pakvietę naują distributorių, nuo jo pirkimų gausite 23% jo išleistų pinigų. Nuo jūsų Assistant Supervisor  grupių pirkimų, jums sugrįžta 3%.
 4. Assistant Manager – juo tampate, kai per du iš eilės einančius kalendorinius mėnesius su savo grupe surenkate 75 CC. Šis laiptelis jums suteikia 43% nuolaidą visiems produktams. Pakvietę naują distributorių, nuo jo pirkimų gausite 28% jo išleistų pinigų. Nuo jūsų Assistant Supervisor  grupių pirkimų, jums sugrįžta 8%. Nuo jūsų Supervisor  grupių pirkimų, jums sugrįžta 5%.
 5. Manager – juo tampate, kai per du iš eilės einančius kalendorinius mėnesius su savo grupe surenkate 120 CC. Šis laiptelis jums suteikia 48% nuolaidą visiems produktams. Pakvietę naują distributorių, nuo jo pirkimų gausite 33% jo išleistų pinigų. Nuo jūsų Assistant Supervisor  grupių pirkimų, jums sugrįžta 13%. Nuo jūsų Supervisor grupių pirkimų, jums sugrįžta 10%. Nuo jūsų Assistant Manager  grupių pirkimų, jums sugrįžta 5%.

*Grupės bonusai suteikiami darant 4 CC aktyvumą kiekvieną mėnesį. Tai reiškia kad jei nauji distributoriai ir jūs pats nusipirksite produktų kurių vertė sieks 4 CC, jūs, tą mėnesį galėsite gauti grupės bonusą.

Daugiau informacijos skaitykite bendrovės politikos aprašyme: Bendrovės politika

Apie Forever Living Products kompaniją

Forever Living Products

Forever Living Products – tarptautinė bendrovė, įsteigta 1978 m. gegužės 13 d., kurios pagrindinė būstinė yra Fynikse, Arizonos valstijoje.

Forever Living Products gamina ir platina produktus sveikatai ir grožiui, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra viena vertingiausių gamtos dovanų – alavijas (Aloe Vera). Bendovė  valdo didžiausias pasaulyje alavijų plantacijas Dominikos Respublikoje.  Bendrovės gamyklos Dalase ir Fynikse tiekia produkciją į visas pasaulio dalis.

Šiandien Forever Living Products dirba daugiau kaip 170 šalių. Pardavimai virš 3 milijardų dolerių per metus. Lietuva ir kitos Europos šalys bendrovės gaminiais aprūpinamos iš logistikos centro Forever Direct, kuris įsikūręs Roterdamo uosto zonoje Olandijoje.

Kompanija turi aukščiausios klasės sertifikatus, kurie garantuoja produktų kokybę: 

Tarptautinė alavijų mokslo taryba

Tarptautinės alavijų mokslo tarybos sertifikatas – Ši taryba tai nepriklausoma, ne pelno siekianti organizacija, finansuojama iš alavijo produktų gamintojų narystės mokesčio šioje taryboje. Ši organizacija tiria alavijo produktų grynumą ir veiksmingumą. Forever Living Products kompanija paprašė šios organizacijos ištestuoti savo produktus, pirmiausia buvo ištestuoti: Aloe vera gelis, Aloe vera sultys ir Alavijo ir uogų nektaras. Ir 1986 metais buvo paskelbti rezultatai, kad šie produktai ne tik atitiko Tarptautinės alavijų mokslo tarybos reikalavimus, bet juos ir viršijo. Nuo tada kompanijai buvo suteiktas šis sertifikatas, kuriuo dabar pažymėta daugelis Forever Living produktų.

PETA cruelty free

PETA Cruelty Free (People for the Ethical Treatment of Animals – žmonės už etišką elgesį su gyvūnais) sertifikatas, kuris rodo, kad nebuvo atlikti jokie bandymai su gyvūnais

Islamic Seal of Approval

Islamic Seal of Approval – Islamo patvirtinimo ženklas, jis buvo suteiktas, kadangi ištestavus tam tikrą skaičių produktų, atsakinga organizacija patvirtino, kad produktai atitinka jų aukštus reikalavimus ir standartus, švaros ir grynumo visuose gamybos ir pakavimo procesuose.

košerinis sertifikatas

Kosher (košerinis ženklas) – Kadangi Forever Living produktai atitinka labai aukštus grynumo ir kokybės standartus, žydų bendruomenė suteikė šiems produktams tarptautiniu mastu pripažintą košerinį žymėjimą. Norint gauti šį žymėjimą ,turi būti ištirttas produktams naudojamų augalų auginimo sąlygos, produkto ingredientai, formulė ir gamybos procesas. Tai geriausių pasaulyje produktų žymėjimas!

Halal

Halal (tinkamas islamo religijai) – Forever Living produktai buvo sertifikuoti Islamo maisto ir Amerikos mitybos tarybos (IFANCA), kad produktai galėtų būti ženklinami „Halal“ simbolius. Pagal Halal (išvertus „halal“ iš arabų kalbos tai reiškia „teisėtas“ arba „leidžiamas“) taisykles – kad produktai atitiktų Halal reikalavimus, turi būti įrodyta, kad prodktų sudėtyje nėra alkoholio ar gyvūninės kilmės ingredientų. Todėl Forever Living produktai yra sertifikuoti, kaip tinkami vartoti musulmonams.

Žemiau pateikiami vaizdo įrašai pademonstruojantys Forever Living poduktų gamybos procesus:

Informaciniai lankstinukai

Žemiau pateikiame oficialius Forever Living lankstinukus kuriuos galite atsisiųsti:

Produktų katalogas: Produktų katalogas
Bendrovės politika: Bendrovės politika
Lankstinukas „3 žingsnių programa“ (Patarimai kaip vartoti ir pasirinkti Forever Living produktus): 3 žingsnių programa
Lankstinukas „Forever produktai įvairioms žmonių grupėms“ (Patarimai kokius Forever Living produktus pasirinkti): Forever produktai įvairioms žmonių grupėms
Lankstinukas „Susipažinkite su FOREVER“ (Susitemintas informaciją apie Forever Living kompaniją): Suspažinkite su FOREVER

Kas yra AlavijoProduktai.lt?

AlavijoProduktai.lt – tai nepriklausomo Forever Living Products distributoriaus svetainė, skirta konsultuoti Forever Living produktų įsigijimo klausimais.

Oficialus Forever living atstovas Lietuvoje
Forever Living Products Baltics, UAB
Adresas: Pylimo g. 30, LT-01135 Vilnius
Tel. nr.: +370 616 10322
El. paštas: vilnius@foreverliving.lt
Svetainė: foreverliving.lt

Jeigu čia neradote kokios nors informacijos, prašome susisiekti el. paštu: dgemas@gmail.com arba tel.: 869873292