JEIGU ELGIAMĖS ATSAKINGAI, SAULĖ TAMPA MŪSŲ DRAUGU

Visi gerai žinome, kad leidžiant laiką paplūdimyje reikalingas kremas nuo saulės. Tačiau saulė visada veikia mūsų odą, kai tik būname lauke. Net apsiniaukusią dieną mus pasiekia apie 80 procentų UV saulės spindulių, todėl apsauginis nuo saulės kremas reikalingas kiekvieną dieną. Dauguma Europos (ir Lietuvos) gyventojų turi II odos fototipą. Tokia oda greitai nudega, stipriai įdega, todėl saulė pavojinga visais metų laikais.
Už mūsų odos nudegimą atsakingi UVA ir UVB saulės skleidžiami spinduliai. UVA naikina kologeno skaidulas, dėl to mūsų oda pradeda kur kas greičiau senti, praranda elastingumą ir drėgmę. Šie saulės spinduliai gali sukelti ir odos hiperpigmentaciją, nuo jų greičiau atsiranda rauklšlės.
Mėgautis saule ir gražiai įdegti galima ir naudojant kremą su SPF30 filtru. Forever apsauginis kremas nuo saulės atsparus vandeniui ir užtikrina plataus spektro apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių, o jame esanti alavijo želė sulaiko odoje drėgmę. Veiksmingas švelnus kremas nuo saulės apsaugos visą Jūsų šeimą. Naudojant kremą su SPF30 filtru oda lėtai pripranta prie saulės spindulių ir gražiai įdega. Kuo lėčiau ir saugiau įdegsime, tuo ilgiau galėsime džiaugtis sveikai atrodančiu saulės įdegiu. Deginantis saulėje oda neturi parausti. Paraudimas – tai ženklas, kad oda buvo neapsaugota nuo saulės spindulių ir oda jau pažeista.
Svarbu žinoti, kad UVA spinduliai praeina ir pro stiklą, todėl apsaugą nuo saulės reikėtų naudoti ir automobilyje bei kitose vietose, kur patenka saulės spinduliai.

  • Share post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *