Kaip įsigyti produktus su 15% nuolaida

Norėdami įsigyti produktus su 15% nuolaida jūs privalote naudoti elektroninės bankininkystės paslaugomis ir pirkti mažiausiai už 50 € (pritaikius nuolaidą), taip pat produktams bus taikomas 1.74 €  pristatymo mokestis.

Viskas ką reikia padaryti tai internetu užpildyti sutartį, tam, kad jums būtų suteikta galimybė pirkti su nuolaida. Sutartį rasite čia: Distributoriaus sutartis internetu

Taip pat jūsų reikalaus sponsoriaus ID, vardo ir pavardės, be šių duomenų užsiregistruoti negalėsite, todėl pateikiame duomenis kuriuos reikia įvesti: (Sponsoriaus ID: 370000086625), sponsoriaus vardas ir pavardė pavaizduoti žemiau esančiame paveikslėlyje:

sponsorius

Užpildę sutartį, per 1 darbo dieną, el. paštu gausite prisijungimo slaptažodį į foreverliving.lt ir aloe.lt svetainę. Norėdami užsisakyti produktus, turite eiti į aloe.lt svetainę ir prisijungti su gautais duomenimis. Prisijungę iš kart galėsite rinktis ir užsisakyti produktus, kuriuos jums pristatys 24 – 48 valandų eigoje, darbo dienomis. Padarius užsakymą iki 12:00 valandos, produktus gusite jau sekančią dieną. (Galioja darbo dienomis). Produktų kainos bus nurodytos iš karto su nuolaida.

Kiti registracijos foreverliving.lt sistemoje privalumai:

  • Galimybė įsigyti produktus su 30% nuolaida. Jeigu per 2 iš eilės einamus mėnesius nusipirksite produktų už 2 kreditus (CC) įgysite teisę pirkti produktus su 30% nuolaida! Ši nuolaida įsigalios visam laikui.
  • Nuo asmeniškai nupirktų produktų sumos kas mėnesį sugrįš 5%, kuriais galėsite padengti iki 50% sekančio pirkimo vertės.
  • Tapsite Forever Living Products kompanijos partneriu ir galėsite pradėti savo verslą bet kurioje pasaulio šalyje! Plačiau apie karjeros galimybes skaitykite čia: Karjera
  • Galėsite įsigyti Forever living produktus būdami bet kurioje pasaulio šalyje!
  • Džiaugsitės sveikesniu ir kokybiškesniu gyvenimu!
  • Nėra jokių reikalavimų, paslėptų įsipareigojimų ar privalomų pirkimų, pirksite tik tiek kiek ir kada jums reikia.

 

Iškilus klausimams prašome kreiptis el. paštu: info@alavijoproduktai.lt