Forever lean

Forever lean

Produkto kodas: 289

Kaina: 30.05 €

Kaip pirkti?

 

Kaina su 15% nuolaida: 25,54 €

  • Dvigubas kalorijų blokavimas – padeda sustabdyti kalorijų įsisavinimą ne tik iš riebalų bet ir iš angliavandenių
  • Chromas padeda organizmui reguliuoti cukraus kiekį kraujyje, kad medžiagų apykaita būtų normali
  • Laikinai slopina kalorijų iš cukraus įsisavinimą

„Forever Lean“ sudėtyje yra du ingredientai, galintys padėti sumažinti kūno įsisavinamų kalorijų iš riebalų bei angliavandenių kiekį. Pirmasis ingredientas – unikalios, riebalus sugeriančios skaidulos, gaunamos iš kaktuso – opuntia ficus-indica – kitaip dar vadinamo indiška figa, meksikietišku kaktusu arba dygiąja kriauše. Tyrimai parodė, kad šios unikalios skaidulos, lyginant su kitomis augalų rūšimis, pasižymi dideliu gebėjimu surišti riebalus.
Kitas unikalus „Forever Lean“ ingredientas – baltymas, specialiai išgautas iš augalo phaseolus vulgaris (arba kitaip vadinamų baltosiomis daržinėmis) pupelių. Šis baltymas sulėtina cukraus įsisavinimą plonojoje žarnoje, laikinai nuslopindamas fermentų, paverčiančių krakmolą cukrumi, veikimą.
Kartu šie du pažangūs ingredientai, padėdami sustabdyti dalies jūsų iš riebalų ir angliavandenių gaunamų kalorijų įsisavinimą, gali padėti jums sėkmingai pasiekti idealų svorį.
Trečiasis ir pats efektyviausias „Forever Lean“ ingredientas yra chromo trichloridas. Chromas – labai svarbus mikroelementas, veikiantis kaip GTF (gliukozės tolerancijos faktoriaus) kofaktorius, skatinantis natūralų organizmo gebėjimą reguliuoti cukraus kiekį kraujyje. Tai ypač svarbu normaliai medžiagų apykaitai.
Tačiau kad šio maisto papildo poveikis būtų maksimalus, svarbu prisiminti, kad, norėdami pasiekti ir išlaikyti idealų svorį, į savo bendrą svorio reguliavimo režimą jūs turėtumėte įtraukti sveiką mitybą ir reguliarią mankštą.

 

REKOMENDUOJAMA: po vieną kapsulę prieš pat valgį užgeriant vandeniu, iki keturių kapsulių per dieną.

DIENOS NORMA: 4 kapsulės

KIEKIS: 120 kapsulių

KITI INGREDIENTAI: želatina, vanduo, microcrystalline cellulose, stearic acid, croscarmellose sodium, silicon dioxide.